Слабоспицкий Сергей Вячеславович

Врач: Стоматолог-терапевт | Стоматолог-эндодонтист

0-800-75-22-88

район

Дарницкий

станция метро

Позняки

Услуги

Гигиеническая чистка зубов | Лечение под микроскопом | Отбеливание лазером | Отбеливание аппаратное | Реставрация зуба

Рейтинг: 4.72 / 5 (158)
 • Люда Тарасюк

  Хочу подякувати персоналу клініки Люмі-Дент, за чкдову роботу, шанобливе і тактовне ставлення!

  Создан: 27.09.2021 в 16:18
  Після госполіклінікі склалося не найприємніше враження від лікарів стоматологій, довго не могла перебороти страх. Але перший же прийом в цій стоматології показав, що тут працюють справжні професіонали! Спасибі величезне лікарю Слабоспицькому Сергію. Саме завдяки йому, похід до стоматолога став для мене не таким болісним і психологічно і фізично) Вже не перший раз тут і ні разу не підвели, все дуже душевно, тактовно і професійно! Обслуговування, починаючи зі входу, на відмінному рівні! Чудова клініка стоматології)
  • Lumi Dent

   Адміністрація "Люмі-Дент"

   Создан: 29.09.2021 в 11:30
   Добрий день, пані Людмило.
   Дякуємо Вам за приємний відгук на адресу відділення мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», та зокрема стоматолога терапевта Слабоспицького Сергія В`'ячеславовича.

   Дійсно, Сергій В`ячеславович - справжній професіонал своєї справи, який з високою відповідальністю і акуратністю виконує свою роботу, якісно і безболісно для пацієнта. Нам дуже приємно, що Ви зазначили хорошу роботу нашого фахівця. Всі наші лікарі щиро люблять свою роботу, вкладаючи в неї частинку своєї душі і серця, завжди відносяться до проблем кожного пацієнта з особливим розумінням і прислухаються до кожного прохання.

   Колектив мережі клінік «Люмі-Дент», завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми піклуємося про Ваше комфортне перебування. Професіоналізм наших лікарів і те, що у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» використовуються інноваційні методики і високоякісні матеріали, забезпечують естетичне і природне відновлення зубного ряду, та гарантує високу якість і довгий строк служби наших робіт.

   Високий рівень сервісу не менш важливий для нас, ніж надання якісних послуг. В мережі наших клінік Ви ніколи не зустрінете байдужості, так як кожен пацієнт для нас - VIP пацієнт.

   Нам дуже приємно, що Ви довірилися саме нам, а ми, в своєю чергою, виправдали Вашу довіру.

   Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент».
   З повагою, адміністрація.
  • Яна

   Грамотный доктор

   Создан: 22.06.2018 в 11:59
   Сергей Вячеславович Слабоспицкий- замечательный стоматолог. Уже не раз обращалась к нему для лечения зубов и каждый раз остаюсь довольна. Сергей Вячеславович-очень вежливый грамотный доктор, специалист своего дела. Каждый раз лечение проходит очень аккуратно, доктор прекрасно справляется с любыми проблемами, будь то обычная чистка зубов или лечение каналов в зубах.
   Отменить

   Добавить комментарий