Мартынюк Иванна Михайловна

Врач: Детский стоматолог | Стоматолог-пародонтолог | Стоматолог-терапевт

0-800-407-107

станция метро

Почайная

Услуги

Гигиеническая чистка зубов | Детская стоматология | Лечение лазером | Отбеливание лазером | Пломбирование зуба | Протезирование зуба | Реставрация зуба

Стаж роботи 8 років.

 

У 2012 р. закінчила ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», спеціальність «Стоматологія».

У 2014 р. при ДВНЗ «Івано-Франківському національному медичному університеті» присвоєно звання лікаря.

У 2017 р. при Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону  – присвоєно ІІ категорію лікаря.

 

Сертифікати

 

2019 р. «Робота з сучасними реставраційними матеріалами та обладнаннями».

2019 р. «Застосування кофердаму в стоматологічній практиці».

2019 р. «Сучасне ендодонтичне лікування».

«Художня реставрація фронтальних зубів».

«Художня реставрація жувальних зубів».                

 

Рейтинг: 4.69 / 5 (159)
 • Анна

  Создан: 18.07.2021 в 17:22
  Величезна подяка Мартинюк Іванні Михайлівні за професіоналізм та людяність!!!!!!
  Сьогодні перший раз потрапили з донечкою(їй 5 років) до стоматологіі "Баркон", і залишились дуже задоволені!!!
  Нам вскрили зубчик(був гній, припухла навіть щічка), так доня навіть не відчула, що відбулося, і це заслуга Іванни Михайлівни та медсестри (не встигли спитати ім'я)!!! Дуже боялися, але вийшло, що дарма хвилювались! Тепер будемо лікуватись тільки тут!!!

  P.S. Наша історія: 3 роки лікували зубки донечки в державній дитячий поліклініці на Маяковського ((( Як виявилося, що всі ці роки з мене просто тягнули гроші!!!???
  З 2-х років нам серебрили зубки, показували баночку(начебто з серебром), при мені все змішували, а потім мазали зубки, але вийшло так, що мазали мабуть не серебром як виявилось? Весь цей час мені говорили, що зуби донечки, це спадковість від родичів(((( А я, дурна вірила((( Лікування зі слів Мартинюк І.М. моїй доньці не надавали, висновки зробила з побачених зубчиків(((. І це призвело мене в шок!!! Досі ридаю((( Що всі ці роки просто мучила свою маленьку душу(((???
  • Антон Вовчек

   Создан: 14.07.2021 в 15:08
   Быстро, профессионально, безболезненно. Так легко периодонтит я ещё никогда не лечил) Спасибо Мартынюк Иванне Михайловне!
   • Вера Засыпкина

    Создан: 14.07.2021 в 15:00
    Лечусь в этой стоматологии на Троещине несколько лет, была у разных врачей и всегда оставалось довольна, сегодня лечилась у Мартынюк Иванны Михайловны, ставила пломбу и делала профчистку, чудесный врач, рекомендую эту клинику.
    • Ольга Вячеславовна Максутова

     Благодарность

     Создан: 17.06.2021 в 13:41
     Хочу выразить благодарность врачу Иванне Михайловне и прекрасной медсестре Юлии за чуткое, аккуратное и внимательное отношение и лечение!!! Я благодарна ей также за всю мою семью, которая у неё лечится. Я 20 лет уже доверяю здоровье своей ротовой полости стоматологии на Троещине Баркон, даже мои дети перестали бояться стоматологов, ещё раз спасибо всем сотрудникам за своевременную помощь. Рекомендую.??
     • Andrey Shevela

      Создан: 12.04.2021 в 15:35
      Дуже вдячний стоматології на Троещині Баркон та чудовим лікарям Леміщенко Т.М. та Мартинюк І.М., за велику професійнійть, уважність та доброзичлівість.
      • Serhii Riabcheniuk

       Создан: 09.04.2021 в 16:33
       Іванна Михайлівна просто неймовірна лікарка! Вона справжня чарівниця! Жодного болю, жодний неприємних відчуттів! Справжнє задоволення від процедури лікування! І чудовий результат! До неї на прийом, як на свято! Безперечно я тепер її постійний пацієнт! ( шкода тільки, що кількість зубів обмежена ;) )
       • Ксения Ригун

        Создан: 07.04.2021 в 10:19
        Мы ликували доньку у Івани Михайлівни, це дуже гарний лікар. Усім рекомендуємо! Без сліз та болю.
        • Юлия Мегеть

         Создан: 06.04.2021 в 08:22
         Очень рекомендую! Профессионально, внимательно, индивидуально, эстетично! Иванне Михайловне мои благодарность и уважение. Чуткие, нежные руки, тёплое отношение, высокое профессиональное мастерство!
         • Валентин

          Создан: 08.02.2021 в 18:12
          Хочу подякувати БАРКОН за високу професійність, індивідуальний підхід, адекватні ціни і відповідальність. Особливо відзначу Мартинюк Іванну Михайлівну – змінила моє, і моєї дитини, ставлення до стоматології в цілому. Однозначно рекомендую.
          • Lora Lor

           Создан: 25.11.2020 в 12:39
           Спасибо большое, Мартинюк Иваневне Михайловне за трепетное отношение к своим пациентам, за профессионализм и отдачу. Всему персоналу спасибо, за комфортное пребывания.
           Отменить

           Добавить комментарий