Информация
:: :: Безридная Анна Михайловна

Безридная Анна Михайловна

Врач Стоматолог-терапевт |Стоматолог-гигиенист
Услуги
Лечение десен |Пломбирование зубов
В данный момент запись в стоматологию к врачу через наш сайт не ведется!

Отзывов: 0 0

В данный момент запись в стоматологию к врачам через наш сайт не ведется!

Отзывы:

ОтменитьДобавить комментарий


Стоматология месяца
Создан: 13.07.2018 в 22:55
Здравствуйте.
обратилась недавно с пульсирующей болью на шестом маляре( маляр без нервов и запломбирован). врач удалил нервы у соседнего зуба.
боль стала сильнее, врач не понимает причины. имею ли я право возмещать ущерб морально или материально?
Лилия: лечение зуба
Добрый вечер!
Стоматологии не рекомендуем.
С ув. администратор сайта "101 Стоматолог".
101stomatolog:
Создан: 11.07.2018 в 07:28
Прошу порекомендовать адрес врача (клиники) для полного съёмного протезирования зубных рядов (желательно вблизи к м. Левобережная). Клиентка 1933 года рождения.
Эмма Ершова:
Создан: 09.07.2018 в 19:12
Здравствуйте!
После чистки как правило десна немного опускаются и промежутки между зубами становятся меньше, что бы процесс не прогрессировал нужно проводить профессиональную гигиену полости рта два раза на год или же три раза все зависит от быстроты отложения зубного камня, после чистки можно проводит вектор-терапию которая приостановить опускания или же поднятия десны.Только после осмотра стоматолога - пародонтолога можно говорить и о дополнительных методах лечения .
С уважением доктор клиники Гаврилюк Инна Юрьевна "Стоматология на Тулузы" в Святошинском районе
(097) 526-74-73
Инна Юрьевна:
Создан: 09.07.2018 в 12:59
Здравствуйте. У меня после снятия зубного камня и профчистки пооставались дырки вверху между зубами (треугольники) там где должны быть десна, а был камень. Есть ли какие способы их устранения? Какие? а то выглядит совсем не красиво. Понимаю, что запустила все это, но увы ...
Буду благодарна за ответ.
Лиза: "Дырки" после профчистки
Создан: 06.07.2018 в 16:55
Доброго дня!
Ви знаходитесь на початковому етапі лікування , тому ситуацію можна виправити поспілкувавшись з Вашим лікарем ортодонтом можна переклеїти брекет і зупинити процес опускання даного зуба, другий варіант після зняття підшліфувати краї які виступають.А можливо до кінця носіння брекет системи він повернеться в своє попереднє положення.
З повагою лікар клініки Гаврилюк Iнна Юріівна "Стоматологія на Тулузи" в Святошинському районі
(097) 526-74-73
Інна Юріївна:
Создан: 06.07.2018 в 16:42
Доброго дня!
У Вашому випадку судячи зі слів відбувається запальний процес за верхівками коренів ( про це свідчить припухлість і шарик).Одним із варіантів лікування окрім видалення є зняття коронки і переліковування каналів.
З повагою лікар клініки Гаврилюк Інна Юріївна " Стоматологія на Тулузи " в Святошинському районі
(097) 526-74-73
Інна Юріївна:
Создан: 06.07.2018 в 14:31
Добрый день.Помогите советом, пожалуйста: год назад поставили коронку на нижний 6-й зуб, недавно начал болеть, внутри, на десне напухло-маленький шарик.Врач посоветовала антибиотики для снятия воспаления, так рентген-снимок показал,каналы чисты полностью. Откуда воспаление,неизвестно. Говорят наши неопытные врачи города-только удалять. Но после принятия лекарств боль исчезла, а опухлость появилась. Спасибо.
Марианна:
Создан: 05.07.2018 в 20:02
Доброго дня. Кілька місяців тому мені установили брекети. Але склалась ось така ситуація: колись давно у мене два верхні різці були одинакові, пізніше один за певних обставин надколовся (ріжучий край посередині), мені його наростили. Але в процесі життя ця пломба чи-то стерлась, чи-то "дала усадку" і вийшло, що цей зуб став ніби трішки коротший посередині порівняно із сусіднім різцем, ріжучий край став ніби не заокругленій трішки як у всіх, а просто прямий. Коли лікар наклеював брекет, то наскільки я розумію, вимірювання відстань від ріжучого краю посередині і на певну висоту клеїв. Це, що один різець"стертий " не було враховано. Тепер в результаті я бачу, що "стертий різець"у мене витягувся і став такої ж довжини як сусідній, але ріжучий край у нього залишився прямий, тобто його кутики нижче ніж кутики сусіднього, а їх середини відповідно рівні. Це виглядає негарно.
Як виправити ситуацію? Чи можливо переклеїти брекет нижче і назад "всадити " цей зуб, а потім зробити якусь реставрацію, щоб по формі він був як сусідній непошкоджений? Який ще є вихід із ситуації?
Наперід вдячна за відповідь)
Юля: "Стертий" різець
Создан: 05.07.2018 в 15:26
Доброго дня!
У Вашому випадку напевно,що штифти присутні у 5 і 7 , таким чином можна відновити такий дефект мостом який буде фіксуватися на 3, 5 і 7.
Другий варіант відновлення дефекту- це постановка двох імплантів в ділянці відсутніх зубів з послідуючим протезування.
Інна Юріївна:
Читать все отзывы
13.06.2018
Ультразвуковая чистка зубов
14.05.2018
Неприятный запах изо рта причины
10.04.2018
Когда выпадают молочные зубы у ребенка | Смена зубов
03.04.2018
Новости стоматологии
18.03.2018
Когда прорезываются первые зубы у младенцев?
Задать вопрос стоматологу